Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Żaluzje zewnętrzne – fasadowe

Nowoczesne żaluzje fasadowe pozwolą Ci na skuteczne zaciemnienie okien, całych fasad i dużych przeszkleń. Dzięki temu zyskasz ochronę przed słońcem i poprawisz wygląd budynku.

Tyle słońca, ile potrzebujesz

Wybierając tego rodzaju żaluzje nie tylko zatrzymasz promienie słoneczne na zewnątrz, ale także zyskasz możliwość elastycznej regulacji dopływem światła do wnętrza. W ten sposób zapewnisz sobie taką temperaturę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Nowoczesny i ciekawy wygląd

Umieszczając na zwyczajnej, być może nudnej fasadzie nowoczesne żaluzje z naszej oferty nadasz jej nowego wyglądu. Stanie się nowoczesna, intrygująca i inspirująca.

Zróżnicowany wybór, łatwy montaż

Kupując żaluzje fasadowe Rolsun wybierasz spośród dwóch rodzajów listew: w kształcie litery C (80 mm) i Z (90 mm). Dzięki zróżnicowanej palecie kolorów łatwiej dopasujesz je do Twojej wizji budynku. Prosty montaż i lekka konstrukcja ułatwią Ci instalację systemu.

Taki napęd, jaki wolisz

W zależności od tego, co wolisz, możesz wybrać taki napęd, jaki wolisz. Proponujemy Ci zarówno sterowanie elektryczne (włącznie z automatyką pogodową) jak i manualne.

Gwarancja jakości

Wszystkie nasze żaluzje wykonane są z najwyższej jakości produktów (m.in. płaskich lister ruchomych z taśmy aluminiowej 0,42 mm) powlekanych najlepszymi lakierami. To gwarancja odporności na zmienną pogodę i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki solidnej konstrukcji i dobremu wykończeniu możemy udzielić Ci gwarancji najwyższej jakości produktu.