Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

System Opoterm (beClewer)

Kiedy budujesz dom lub remontujesz mieszkanie, zadbaj o właściwą izolację. Wykorzystaj nowoczesne, elastyczne i estetyczne rolety zewnętrzne montowane w systemie Opoterm (BeClewer). Dzięki nim zyskasz ochronę przed włamaniami, zatrzymasz ciepło wewnątrz i nie zaburzysz wyglądu budynku. Co konkretnie zyskujesz, decydując się na mocowanie BeClewer?

opoterm

Roleta wpasowana w ścianę

Ponieważ rolety montowane są w glifie okiennym, ich mechanizm sterujący nie jest widoczny. Specjalna wnęka ukrywa to, co mogłoby w innym przypadku zakłócać estetykę budynku. Ze względu na mocniejsze osadzenie w strukturze domu, taki montaż jest także trwalszy.

Także w remontowanym mieszkaniu

Elastyczność montażu w systemie Opoterm sprawia, że możesz wykorzystać go także w przypadku już istniejącego budynku. Wystarczy, że przy wymianie okien obniżysz nieco ich wysokość o 16-24 cm, aby uzyskać przestrzeń na montaż skrzynki.

Trzy różne sposoby montażu

System Opoterm gwarantuje wysoką elastyczność montażu. Dzięki trzem sposobom mocowania, rolety mogą być zainstalowane w różnych budynkach. Twoje opcje do wyboru:

  •  z klapą rewizyjną wewnątrz budynku, skrzynka wbudowana w ścianę,
  •  z klapą rewizyjną na zewnątrz budynku, skrzynka wbudowana w ścianę,
  •  skrzynka wewnątrz lub na zewnątrz budynku niezabudowana.

Tylko wysokiej jakości materiały

Decydując się na montaż rolet w systemie BeClewer masz pewność, że instalacja będzie solidna i trwała. Zarówno skrzynka jak i prowadnice są w tym przypadku wykonane z doskonałej jakości tworzywa PCV. Wypełniony piankowo, aluminiowy pancerze rolety to gwarancja jej lekkości i trwałości.

Sprawdzony system montażu

Ponieważ montaż rolety w tym systemie jest zarówno nowoczesny, jak i praktyczny i trwały, cieszy się niesłabnącym powodzeniem klientów. To gwarancja, że wykonywane w ten sposób instalacje spełniają nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Pełne doradztwo i pomoc

Decydując się na montaż rolet w systemie Opoterm wiesz, że możesz w każdej sytuacji liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Pomożemy Ci dobrać właściwą opcję instalacji, a nasi serwisanci wesprą Cię, jeśli pojawią się jakieś problemy.

5 lat gwarancji

Tylko w naszej firmie możesz liczyć na pięcioletnią gwarancję na rolety zewnętrzne. Dzięki niej wiesz, że zarówno mocowanie jak i same osłony okienne to produkty solidne i trwałe.