Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

System Podtynkowy

Kiedy podejmujesz decyzję o montażu rolet zewnętrznych zanim wstawisz okna, możesz korzystać z zalet montażu w systemie podtynkowym. To sprawdzony sposób na instalację osłon okiennych dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli budowy (lub są w jej trakcie) lub planują wymianę okien. Jakie konkretnie odniesiesz korzyści decydując się na takie właśnie rozwiązanie?

integro

Żadnych mostków termicznych

Korzystając z systemu podtynkowego montujesz rolety we wnęce tuż nad otworem okiennym. Klapa rewizyjna znajduje się wówczas u dołu skrzynki, na zewnątrz budynku. Unikasz także powstawania pustych przestrzeni nad oknem. W efekcie eliminujesz mostki termiczne, przyczyniające się do ucieczki ciepła z wnętrza domu.

Roleta jako integralna część budynku

Ponieważ przód rolety wykonany jest ze specjalnej płyty, którą można tynkować, jej instalacja świetnie wpisuje się w stylistykę budynku. Mocowanie jest jego integralną częścią, w związku z czym konstrukcja jest neutralna estetycznie.

Ochrona przed niechcianymi gośćmi

Jednym z powodów, dla których możesz rozważać montaż rolet zewnętrznych jest chęć ochrony przed włamaniami. Ponieważ osłony montowane w systemie podtynkowym wbudowane są w ścianę, są wyjątkowo odporne na włamania.

Niższe wydatki, więcej spokoju

Ze względu na doskonałą izolację cieplną i eliminację mostków termicznych rolety zewnętrzne Rolsun montowane w systemie podtynkowym efektywnie obniżają zużycie energii. A to przekłada się na niższe rachunki. Właściwości dźwiękochłonne pozwalają natomiast znacznie podnieść komfort wewnątrz budynku – w pomieszczeniach jest po prostu ciszej.

Dopasujesz do każdego budynku

Dzięki szerokiej gamie kolorów dopasujesz systemy mocowania do elewacji budynku, w którym rolety montujesz. W ten sposób połączysz lepszą izolację termiczną, dźwiękową i zabezpieczenie przed włamaniami z estetyką zgodną z projektem Twojego domu.

5 lat gwarancji

Wiemy, że rolety, które oferujemy są solidne i trwałe. To dlatego oferujemy na nie pełne 5 lat gwarancji. Takiej oferty nie ma żadna inna firma na rynku.

Wyspecjalizowane doradztwo

Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia w zakresie doboru konkretnego sposobu montażu rolet, nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci. Wyspecjalizowany serwis udzieli Ci wsparcia w trakcie użytkowania rolet.