Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety sterowane elektrycznie

Zapewne lubisz łączyć rozwiązania wygodne i praktyczne. Rolety sterowane elektrycznie to właśnie takie połączenie. Pozwalają na komfortowe użytkowanie i jednocześnie w praktyczny sposób poprawiają jakość życia Twojego i twojej rodziny.

Komfortowe sterowanie roletami

Decydując się na rolety sterowane elektrycznie stawiasz na wygodę. Zamiast męczyć się z taśmami czy sznurkami po prostu wciskasz odpowiedni przycisk, a mechanizm robi za Ciebie resztę.

Jeden pilot do wszystkich rolet

Możesz jeszcze bardziej uprościć sobie życie. Po co chodzić od okna do okna i zamykać każdą roletę osobno? W Rolsun możesz zamówić pilota, dzięki któremu zamkniesz wszystkie rolety za jednym przyciśnięciem guzika.

Automatyczne programowanie

Wykorzystując specjalny mechanizm programujący osiągasz dodatkowe, bardziej praktyczne korzyści. Automatycznie zasuwające się o ustalonej porze rolety pomogą Ci oszczędzić nawet 10% wydatków na ogrzewanie zima. Latem unikniesz natomiast nadmiernego nagrzania pomieszczeń w czasie Twojej nieobecności.

Zabezpieczone przed wypadkami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że automatyka może być w niektórych przypadkach ryzykowna. Aby zabezpieczyć twoich bliskich proponujemy specjalne systemy, które nie pozwolą na zasunięcie rolety, gdy ktoś lub coś znajdzie się na jej drodze.

Pełne doradztwo, optymalny wybór

Zależy nam na tym, aby automatyczne rolety były dopasowane dokładnie do twojego domu lub mieszkania. To dlatego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie doboru oraz instalacji tego rodzaju rozwiązań.

Gwarancja na wszystkie rolety

W naszej ofercie znajdziesz jedynie najlepsze systemy osłon okiennych. To dlatego wszystkie objęte są odpowiednią gwarancją. Dzięki niej masz pewność, że będą Ci służyć przez lata.