Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Umów się na bezpłatny pomiar +48 666 891 608

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od 2002 roku, zajmujemy się produkcją, montażem, oraz serwisem rolet - markiz - verticali - plis - żaluzji - mat bambusowych itp.

Proponowane przez nas systemy osłon okiennych są inspirowane najnowszymi trendami w modzie. Posiadamy szeroko rozbudowaną linię kolorystyczną, pełną odwagi oraz taką, która ucieszy klienta o wysublimowanym guście.

Nasza gama produktów zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. Z pewnością sprosta wymaganiom tych, którzy cenią sobie elegancję, szyk oraz najnowsze trendy mody. Osłony okienne stworzone są z inspiracji cykliczności dnia - od delikatnego poranka, poprzez gorące i pełne energii popołudnie aż do tajemnic nocy.

Wybierz ofertę, która wniesie do Twojego pomieszczenia przyjemną grę barw i światła. Powierz nam swoje pragnienia o tym jak chcesz, by wyglądało Twoje okno. Nie bój się marzeń i odważnych myśli. Obdarz wnętrze niebywałą elegancją. Wnieś światło lub nastrojowe zaciemnienie do Twojego domu. Nasze systemy budują pogodny nastrój i pozwalają wyciszyć się w eleganckiej tonacji przyjaznego wnętrza.

Rolety rzymskie

rolety rzymskie Sochaczew

Dbamy o to, aby oferowane przez nas rolety materiałowe można było dopasować do różnych pomieszczeń. To dlatego produkujemy je w możliwie jak najszerszej gamie barw. Dzięki temu zawsze znajdziesz wśród nich takie, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrze Sochaczew

Rolety zewnętrzne znakomicie poprawiają izolację cieplną domu. W ten sposób Twoje rachunki za ogrzewanie będą niższe, a temperatura wewnątrz – wyższa. Dzięki wykorzystaniu aluminium proponowane przez nas rolety w optymalny sposób łączą właściwości z atrakcyjną ceną. Są elastyczne i jednocześnie wytrzymałe, estetyczne i trwałe, zróżnicowane i zawsze tak samo skuteczne.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie Sochaczew

To nie przypadek, że rolety kasetowe wybierane są przez szczególnie wymagających klientów. Wysoka niezawodność systemu pozwala na jego długie i bezproblemowe użytkowanie. Dzięki montażowi rolety w kasecie oraz umieszczeniu materiału w prowadnicach całość nie kołysze się w czasie otwierania okna.

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Sochaczew

Rolety dzień-noc składają się z naprzemiennych pasów materiału, które oddzielone są od siebie przepuszczającą światło przestrzenią. Kiedy zostaną zwinięte, nachodzą na siebie zwiększając poziom zaciemnienia.

Plisy

Plisy Sochaczew

Kiedy standardowe rolety przestają spełniać Twoje wymagania, sięgnij po plisy. To wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się w najbardziej wysmakowanych wnętrzach. Plisy, które Ci proponujemy, to jedna z możliwości na przesłonięcie klasycznych i nietypowych otworów okiennych. Dzięki nim elegancko zasłonisz roletą okna okrągłe, trójkątne czy w kształcie trapezu. Może zamontować je zarówno w pionie, jak i w poziomie, w tym także na oknach dachowych.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane Sochaczew

Ze względu na materiał, z którego są wykonane, żaluzje drewniane i bambusowe nadają wnętrzu wysmakowanego charakteru. To bardzo ekskluzywna forma żaluzji, która ceniona jest także ze względu na swoją trwałość.

Markizy

Markizy tarasowe Sochaczew

To świetny sposób na ochronę przed gorącymi promieniami słonecznymi – niezależnie od tego, czy chodzi o taras przed domem, balkon, ogródek piwny czy restaurację na ostatnim piętrze wieżowca. Oferowane przez nas markizy renomowanej firmy SELT dają gwarancję ochrony przeciwsłonecznej w każdej sytuacji. Dzięki nim podniesiesz komfort Twój i Twoich gości.

Moskitiery

Moskitiery Sochaczew

Wykorzystując ten najprostszy, ale i najbezpieczniejszy sposób walki z komarami, muszkami i innymi owadami znacząco podniesiesz komfort życia. Zamiast ścigać insekty, które już wtargnęły do wnętrza, zatrzymaj je w ich naturalnym środowisku – na zewnątrz.