Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety zewnętrzne (materiałowe)

Zewnętrzne, przeciwsłoneczne osłony okienne, czyli refleksole, to znakomity sposób na podniesienie komfortu mieszkania. Dzięki ich zróżnicowanym cechom charakterystycznym korzystasz na wielu poziomach. Konkretnie:

Stała temperatura w pomieszczeniu

Kiedy gorące, letnie słońce będzie nagrzewało domy twoich sąsiadów, Ty po prostu opuścisz rolety materiałowe i zapewnisz sobie stałą, odpowiednio niską temperaturę. Refleksole z naszej oferty pozwalają uzyskać nawet 100% zaciemnienie.

Rolety zewnętrzne Sochaczew

Naturalna klimatyzacja, niższe koszty eksploatacji

W przeciwieństwie do tych, którzy do obniżania temperatury wykorzystują klimatyzację, nie wydasz ani grosza. Materiałowe rolety zewnętrzne to naturalna klimatyzacja. Oszczędna i praktyczna.

Wysoka odporność na zmiany pogody

Wszystkie oferowane przez nas rolety materiałowe przeznaczone do użytku zewnętrznego produkowane są ze specjalnych, odpornych na warunki klimatyczne materiałów. Łatwe do czyszczenia (wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką), nie ulegają przebarwieniu czy wyblaknięciu.

Światło zatrzymane, widok zachowany

Wyjątkowe właściwości wykorzystanych w naszych refleksolach materiałów sprawiają, że choć zatrzymują światło wpadające z zewnątrz, nie ograniczają widoczności z pomieszczenia. Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się tym, co za oknem.

Zróżnicowany wybór, bogata oferta

Decydując się na nasze rolety materiałowe zewnętrzne masz pewność, że zawsze dopasujesz je do twojego domu. Pomoże Ci w tym bogata oferta materiałów i kolorów. Jednocześnie nasze refleksole wykonane są z trwałego, solidnego materiału, który jest ozdobą budynku i pomieszczenia.

Wygodny napęd elektryczny

Kiedy uznasz, że potrzebujesz jeszcze bardziej podnieść komfort mieszkania, zdecyduj się na rolety wykorzystujące napęd elektryczny. Dzięki niemu, za pomocą jednego przycisku, zasłonisz wszystkie okna w domu.

Pełne doradztwo

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, nasi profesjonalni konsultanci udzielą Ci pełnego wsparcia dotyczącego wyboru rozmiaru czy materiałów, z których wykonane są rolety.

Pełna gwarancja jakości

Kupując w naszej firmie otrzymujesz pełną gwarancję jakości i trwałości refleksoli. Dzięki niej możesz skoncentrować się przede wszystkim na wygodzie mieszkania.