Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety materiałowe

Zadbaj o odpowiednią atmosferę wewnątrz domu. Zatrzymaj wzrok ciekawskich na zewnątrz i zainstaluj rolety materiałowe wpisane w wystrój pomieszczenia. Zobacz, co zyskujesz decydując się na produkty Rolsun:

Wyjątkowa gama kolorystyczna

Dbamy o to, aby oferowane przez nas rolety materiałowe można było dopasować do różnych pomieszczeń. To dlatego produkujemy je w możliwie jak najszerszej gamie barw. Dzięki temu zawsze znajdziesz wśród nich takie, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Zróżnicowane tkaniny

W zależności od tego, gdzie znajdą się rolety oraz co pasuje do wnętrza Twojego mieszkania, decydując się na nasze propozycje masz pewność, że znajdziesz odpowiednią dla siebie tkaninę. Indywidualny wygląd rolet to przecież podstawa dobrego wystroju.

Osprzęt dopasowany do potrzeb

Aby ułatwić ci montaż oraz późniejszą obsługę, do wybranych przez Ciebie rolet dopasujemy odpowiedni osprzęt. Wśród naszych propozycji znajdziesz haczyki i szyny, pełne mechanizmy łańcuszkowe oraz pojedyncze zaślepki – wszystko, czego potrzebujesz.

Najwyższa jakość wykonania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rolety kupujesz na lata. Z tego względu szczególną wagę przywiązujemy do ich jakości. Dbamy o to, aby były trwałe i wytrzymałe. Dzięki temu oszczędzasz na naprawach i wymianie, a także na czasie i nerwach.

100% zaciemnienia

Korzystając z naszych rolet materiałowych możesz całkowicie odciąć dopływ światła. W ten sposób uzyskasz efekt blackoutu, całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Dzięki temu zapewnisz sobie spokój i możliwość odpoczynku także wtedy, gdy świeci słońce lub gdy na zewnątrz stoi uprzykrzająca Ci życie latarnia.

Ciekawsza dekoracja pokoju

Dobierając odpowiednie rolety materiałowe urozmaicasz także wystrój pokoju. Dzięki zróżnicowaniu barw i materiałów osiągasz efekty, które byłyby niemożliwe do uzyskania z wykorzystaniem na przykład zasłon.

5 lat gwarancji

Pamiętaj, że kupując rolety Rolsun otrzymujesz nie tylko świetne zasłony, ale także pełne 5 lat gwarancji. Nigdzie indziej nie znajdziesz takich warunków zakupu.

Doradztwo i pomoc

Chociaż ostateczna decyzja należy do Ciebie, postaramy się pomóc Ci w jej podjęciu. Doradzimy, pomierzymy i ułatwimy Ci zakup rolet. No i wycenimy całość indywidualnie – tak, aby także cena była dla Ciebie jak najkorzystniejsza.