Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Moskitiery

Są takie momenty, w których największym wrogiem człowieka jest maleńki insekt. Aby nie dopuścić do ich inwazji do wnętrza domu, mieszkania czy restauracji, zadbaj o odpowiednie, wysokiej jakości moskitiery.

Moskitiery są to siatki przeciw insektowe montowane na drzwi , okna naszego domu. Jest to najbezpieczniejsza forma walki z insektami którą można zamontować do każdego rodzaju okna, drzwi.

Najbezpieczniejsza forma walki z insektami

Wykorzystując ten najprostszy, ale i najbezpieczniejszy sposób walki z komarami, muszkami i innymi owadami znacząco podniesiesz komfort życia. Zamiast ścigać insekty, które już wtargnęły do wnętrza, zatrzymaj je w ich naturalnym środowisku – na zewnątrz.

W każdym oknie, w każdych drzwiach

Moskitiery z oferty Rolsun możesz zamontować w oknie każdego rodzaju. Nasze produkty dopasujesz także do wszystkich rodzajów drzwi. Dzięki temu możesz bez większej ingerencji zainstalować efektywną ochronę antyinsektową.

Wysoka odporność na warunki atmosferyczne

Niezależnie od tego, czy decydujesz się zamontować moskitiery w domu, restauracji czy hotelu, decydując się na produkty Rolsun masz pewność, że będą odporne na różne warunki atmosferyczne. Dzięki temu ani deszcz ani gorące słońce nie osłabią Twojej ochrony przed owadami.

Dowolny kolor RAL

Kupując moskitiery z naszej oferty możesz także dokładnie dopasować je do wyglądu Twojego mieszkania czy domu. Możesz wybrać dowolny kolor w systemie RAL.

Udane realizacje, zadowoleni klienci

Jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące naszych moskitier, zajrzyj do zakładki realizacje i przekonaj się, jak wyglądają u innych.

Fachowe doradztwo, sprawny serwis

Pamiętaj, że wybierając moskitiery Rolsun możesz liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oraz montażu. Oferujemy Ci także serwis gwarancyjny.