Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Markizy tarasowe

Niezależnie od tego, czy już masz dom z tarasem czy planujesz jego budowę, zadbaj o odpowiednie zadaszenie. Dzięki instalacji markiz tarasowych z naszej oferty ochronisz taras przed czynnikami atmosferycznymi.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Decydując się na markizy tarasowe zyskujesz pewność ochrony zarówno przed słońcem jak i przed deszczem. Dzięki temu możesz używać tarasu w gorące letnie dni i jesienne, deszczowe popołudnia. Markizy zacieniają także wnętrze domu.

Elegancki dodatek do elewacji

Niezależnie od swojej funkcjo markizy tarasowe to doskonałe uzupełnienie elewacji budynku. Wykonane z wysokiej jakości tkanin, w różnych kolorach, produkty Rolsun świetnie wpiszą się w wygląd Twojego domu.

Odporne, trwałe, solidne

Ponieważ markizy z naszej oferty są impregnowane, nie musisz bać się deszczu czy nasłonecznienia. Każdy z naszych produktów charakteryzuje się wysoką odpornością na pleśń i butwienie, kurz czy wodę.

Także w pełni automatyczne

Możesz uznać, że najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będą markizy tarasowe sterowane automatycznie. Wykorzystaj wówczas oferowane przez nas mechanizmy – silniki elektryczne sterowane pilotem. Dzięki nim zyskasz możliwość wygodnego składania i rozkładania markiz.