Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Markizy

Niewykluczone, że słońce jest Twoim wielkim przyjacielem. Czy jednak chcesz, żeby świeciło wprost na Ciebie czy Twoich gości w upalny, letni dzień? Aby uniknąć dyskomfortu wywołanego przez zbyt intensywne nasłonecznienie, wykorzystaj oferowane przez nas markizy.

Ochrona przeciwsłoneczna dla każdego

To świetny sposób na ochronę przed gorącymi promieniami słonecznymi – niezależnie od tego, czy chodzi o taras przed domem, balkon, ogródek piwny czy restaurację na ostatnim piętrze wieżowca. Oferowane przez nas markizy renomowanej firmy SELT dają gwarancję ochrony przeciwsłonecznej w każdej sytuacji. Dzięki nim podniesiesz komfort Twój i Twoich gości.

Sto kolorów i wzorów

Bez przesady można powiedzieć, że spośród markiz marki SELT wybierzesz dokładnie takie, które Ci odpowiadają. Dlaczego? Ponieważ oferowane są w prawie stu wzorach i kolorach. W połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych otrzymujesz ogromną paletę możliwości wyboru.

Markizy pod wymiar

Aby zwiększyć elastyczność naszej propozycji dajemy Ci możliwość dopasowania wymiarów markiz dokładnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu idealnie wpiszą się w projekt Twojego tarasu czy ogródka restauracyjnego.

Teraz także sterowane elektrycznie

Decydując się na markizy z naszej oferty możesz nie tylko zapewnić sobie komfort wypoczynku na tarasie, ale także ułatwić ich elastyczne wykorzystanie. Wystarczy, że wybierzesz opcję sterowania elektrycznego. Szeroki asortyment rozwiązań w tym zakresie w połączeniu z automatyką pogodową gwarantują optymalne dopasowanie urządzeń do Twoich potrzeb.

2 lata gwarancji

W przeciwieństwie do innych, po prostu wiemy, że oferowane przez nas markizy są solidne, wytrzymałe i trwałe. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów. To dlatego możemy udzielić na nie aż 2 lat gwarancji.

Doradztwo i serwis

A kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia w doborze lub montażu markiz, pomożemy Ci. Nasi profesjonalni doradcy dokonają niezbędnych pomiarów, a serwisanci będą w pogotowiu w razie problemów z montażem.